Hejduk Sport - Plexi

Plexi Hejduksport

Hokejové plexi nebo-li chrániče očí od firmy Hejduk Sport s.r.o. jsou nejpopulárnější hokejová plexi v Česku a jsou s oblibou používány v nejvyšších evropských hokejových soutěžích a v národních týmech. Důvodem jsou jedinečné optické vlastnosti plexi, jejich design a cenová dostupnost.

Plexi - nabídka

Nabídka plexi je rozdělena na dvě hlavní kategorie - plexi hráčská a plexi golmanská. Hráčská plexi se následně dělí na dvě kategorie - vypouklá a rovná. Obě tyto varianty jsou v nabídce buď  s úpravou Pro Line nebo bez ní. Nejvyšší řada plexi - Pro Line - nabízí ty nejlepší možné optické a technologické vlastnosti, jakými jsou mikrofolie Antifog a Antiscratch proti mlžení a poškrábání.  Plexi Hejduksport lze přichytit na všechny typy helem. 

hotelová škola

Koše Hejduk

Hráčský / golmanský koš bosport je univerzální celoobličejový chránič na hokej, který se dá jednoduše přichytit na všechny dnes prodávané hokejové přilby.

Hokejový koš je nabízen ve třech základních velikostech - Boy, Junior, Senior a ve třech barvách - chrom, bílá, černá .  

hotelová škola

Uniplexi Hejduk

Uniplexi je kombinace hokejového koše a plexi. Jedná se o celoobličejový chránič, který má oční průzor skrz plexi Pro Line, což zajistí lepší vidění než skrz klasický koš a díky Antifog a Antiscratch foliím se plexi nemlží a je odolné proti poškrábání. 

V nabídce jsou dvě řady produktu Uniplexi. Uniplexi rovné a vypouklé.

hotelová škola

pro více informací o jednotlivých produktech nás kontaktujte na emailu hejduksport@hejduksport.cz

Náš tip